1399/05/16
پیام تسلیت معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان درپی عروج اولین مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، همکار گرانقدر و فداکار جناب آقای قادر بخش ریگی
اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، عروج این مدافع سلامت را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ سلامت و مردم شریف استان، تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان کلیه مقررات صادره خود اعم از بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ... را پیش از ابلاغ به مدت دو هفته از طریق درگاه الکترونیکی خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نمایدپیام تسلیت معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان درپی عروج اولین مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، همکار گرانقدر و فداکار جناب آقای قادر بخش ریگی
اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، عروج این مدافع سلامت را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ سلامت و مردم شریف استان، تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.
برگزاری آزمون دستیار تخصصی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
چهل هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی بالینی پزشکی در محل مرکز آزمون دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار گردید.
اجرای طرح هر خانه یک پایگاه سلامت ؛ مشارکت مردمی درافزایش سطح سلامت جامعه
اجرای طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» به مشارکت‎های مردمی در افزایش سطح سلامت جامعه جانی دوباره می‌بخشد.
دیداری صمیمی در فاصله اعیاد خجسته قربان و غدیر
گزارش تصویری از حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه و اعضاء گروه جهادی اعزامی از قم در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان
ترخیص تمامی مجروحان حادثه انفجار شیء صوتی در زاهدان
رئیس اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از ترخیص هر 4 مجروح حادثه انفجار شیء صوتی در زاهدان، تا پیش از طلوع خورشید خبر داد.
پیام تسلیت رئیس دانشگاه در پی آسمانی شدن همکار گرامی قادربخش ریگی
بهورز خدوم وزحمت کش شبکه بهداشت ودرمان میرجاوه
توزیع انسولین های قلمی نوورپید و نوومیکس در تعدادی از داروخانه های خصوصی شهرستان زاهدان
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از توزیع انسولین های قلمی نوورپید و نوومیکس در تعدادی از داروخانه های خصوصی تحت پوشش خبر داد.
تصویب ایده فناورانه بومی سازی ساخت کیت تشخیصی کووید-19
ایده فناورانه بومی سازی ساخت کیت تشخیصی کووید-19 در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به تصویب هیئت داوران رسید.
مراحل احداث پروژه های نیمه تمام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان جانی دوباره میگیرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: با همراهی مجمع خیرین سلامت کشور و تزریق اعتبارات جدید، مراحل احداث پروژه های نیمه تمام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان جانی دوباره می گیرد.
اخذ مجوز پذيرش دانشجو در رشته فوريت هاي پزشكي پيش بيمارستاني مقطع كارشناسي پيوسته
با پذيرش دانشجو در رشته فوريت هاي پزشكي پيش بيمارستاني مقطع كارشناسي پيوسته در سال جدید تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان موافقت شد.
قابل توجه همکاران با مدرک مهندسی کامپیوتر
قابل توجه همکاران با مدرک مهندسی کامپیوتر
استفاده از روپوش پزشکی در فضاهای غیردرمانی ممنوع است
معاون فرهنگی و امور دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: استفاده برخی از دانشجویان از روپوش پزشکی در فضاهای غیردرمانی مصداق بارز تخلف انضباطی است.
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان پیشرو در توسعه فرهنگ اقامه نماز
عملکرد دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در توسعه فرهنگ اقامه نماز، شایسته تقدیر ویژه اعلام شد.
نوزادانی که شیر مادر مصرف می کنند، در آینده انسانهایی عاطفی تر و مهربان تری خواهند بود.
شیر مادر ماده ای طبیعی در دسترس و بدون دستکاری است و برای نوزادان فواید زیادی دارد.
بیمارستان بوعلی زاهدان بعنوان قطب بیماریهای عفونی و گرمسیری، همچنان درگیر پذیرش و خدمات به بیماران کرونای استان سیستان و بلوچستان
با وجود کاهش موارد مثبت و بستری در برخی از مراکز درمانی استان بیمارستان بوعلی زاهدان بعنوان قطب بیماریهای عفونی و گرمسیری همچنان در گیر ارائه خدمات به بیماران مثبت کروناست.
برگزاری آزمون پایان دوره عملی دانشجویان پرستاری، دانشکده پرستاری ومامایی زاهدان
آزمون پایان دوره عملی دانشجویان رشته پرستاری دانشکده پرستاری ومامایی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مرکز مهارتهای بالینی این دانشکده برگزار گردید.
برندگان مسابقه مجازی ویژه عید قربان معرفی شدند
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: اسامی برندگان مسابقه مجازی ویژه "عید قربان" اعلام شد.
اعتقاد داریم که شما پرستاران و همه مجاهدان سلامت، مجاهدان فی سبیل الله هستید، چون دعای 80 میلیون ایرانی بدرقه راهتان است
امام جمعه موقت زاهدان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با حضور در بخش بحران بیمارستان علی بن ابی طالب (ع) زاهدان از کادر درمان تقدیر واز بیماران مبتلا به کرونا و بستری در این بخش دلجویی کردند.
گزارش تصویری بازدید ریاست دانشگاه و امام جمعه موقت زاهدان از بخش بحران کرونا در بیمارستان علی بن ابی طالب (ع) زاهدان
امام جمعه موقت زاهدان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با حضور در بخش بحران بیمارستان علی بن ابی طالب (ع) زاهدان از کادر درمان تقدیر واز بیماران مبتلا به کرونا و بستری در این بخش دلجویی کردند.
افزایش 53 مورد مثبت آزمایشگاهی کرونا در 24 ساعت گذشته در استان سیستان و بلوچستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: از روز گذشته تا کنون ۵۳ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری به ۱۱ هزار و ۵۴۶ نفر رسیده است